Claudia de Breij vertelt over háár ervaringen met jongerencentrum Elektra, hoe optreden voor een stugge zaal vergelijkbaar is met sex en over die keer dat zij zichzelf in Maastricht na drie trappistenbiertjes hilarisch vond maar het publiek haar adviseerde om eens te gaan kijken bij tonpraters.
Arjen vertelt over improvisatietheater tijdens een enorm bedrijfsdiner, spelen op een kermis, voorlezen voor een nagenoeg lege boekhandel, gelovigen die weglopen tijdens de show en op basis van één hit twintig minuten optreden in een discotheek.
Marc de Hond vertelt over zo nodig naar de WC moeten dat je het tijdens show in de coulissen doet, met rolstoel en al van de trap naast een gracht vallen en hoe een optreden voor een bedrijf niet zo werd gewaardeerd door enkele streng gelovige medewerkers. Marc en ik namen dit gesprek op op 14 mei 2020. Op 3 juni 2020 overleed Marc aan de gevolgen van blaaskanker.
Harry over dodelijke aankondigingen door CEO’s, spelen voor 150 dronken parfumeriemedewerksters en over kapot gaan voor de hele Nederlandse snowboardindustrie terwijl je daarna nog dagen samen in hetzelfde hotel zit.